Op zondag 29 maart om 9.30 uur is er een feestelijke viering voor jong en oud! Voorganger is Edgar Groeneveld.

Eerst is er een korte viering van 9.30-10.00 uur, daarna maken we met elkaar in de kerk Palmpasen stokken voor de kinderen! Met elk jaar weer een vrolijk resultaat, jij/u komt toch ook om te helpen?

U bent van harte welkom om deze dienst bij te wonen in de Sint Martinuskerk! Lukt het niet om de kerkdienst bij te wonen dan is deze ook te volgen via het internet. Kijk daarvoor op: Kerkdienstgemist

De liturgie voor deze dienst vindt u hier: 2026-03-29 liturgie

Collectes: De 1e collecte is voor het Missionair werk in Nederland. Het landelijke evenement The Passion brengt het paasverhaal bij miljoenen mensen thuis. Een unieke missionaire mogelijk. De PKN ondersteunt diverse activiteiten. Meer informatie vindt u op: Missionair-werk-Nederland-Pasen. U kunt uw bijdrage overmaken op rekeningnummer: NL90 RABO 0148 2276 27, t.n.v. diaconie PKN te Wirdum onder vermelding van: Missionair-werk.

De 2e collecte is voor het onderhoud van de gebouwen. Uw bijdrage hiervoor kunt u overmaken op rekeningnummer: NL87 RABO 0152 8786 37 van de PKN Wirdum e.o. onder vermelding van: Onderhoud gebouwen.

Uw bijdrage kunt u ook overmaken door het scannen van de QR code(s).