Namens de voedselbank willen we iedereen bedanken die in 2022 voedsel heeft geleverd aan de voedselbank! Hiermee worden veel mensen direct geholpen. Soms tijdelijk, soms voor langere tijd.

De tip van de maand januari: Soep

De voedselmand staat in de supermarkt in ons dorp, de Centerrr (bij de kassa). En de 1ste zondag van de maand staat de voedselmand, in de hal van onze kerk.

De kerstactie 2022

Een mooi  bedrag hebben we van u mogen ontvangen voor de kerstactie 2022. Een actie voor alleenstaanden met/zonder kinderen en ouderen die het moeilijk hebben. Waarbij zij een waardebon ontvingen, die ze konden inwisselen voor boodschappen – om ze toch met Kerst iets extra’s te geven! Dit is gegaan via het gebiedsteam Grou, waarbij extra werd gedacht aan de alleenstaande/ gezinnen uit Wirdum die dit nodig hebben.

Iedereen dank voor jouw/ uw hulp/ donatie!