Afgelopen kerst hebben we, na een prachtige musical, afscheid genomen van de zondagsschool en van de zondagsschool leiding: Karla, Gerda Minke en Tjitske! (Van deze dienst is een zon-dagboek gemaakt. Zie hiervoor: https://kerkinwirdum.files.wordpress.com/2021/12/61.-dec-25.-kinderkerstdienst..pdf ). 

Corry Brouwer heeft toen, namens de kerkenraad en de gemeente, Karla, Gerda Minke en Tjitske, drie mooie boeketten overhandigd met woorden van dank voor al hun aandacht en enthousiasme! Daarnaast kregen ze alle drie een fotoalbum en een fotocollage van de leukste en mooiste foto’s. 

Helemaal aan het eind van de kerstviering, hebben we een fotopresentatie getoond met ook bijzondere foto’s van Karla, Gerda Minke en Tjitske: van o.a. hun inzet en creativiteit, van de afgelopen jaren, in onze kerk.

Via deze weg, willen we deze fotopresentatie ook graag met de gemeente delen.  U kunt de presentatie bekijken via onderstaande ‘link’.

Met een vriendelijke groet, van de kerkenraad!