De  beide basisscholen in Wirdum zijn samen gevoegd tot één dorpsschool. Vanuit onze kerk wordt een bloemstuk aangeboden aan de nieuwe school. Hieronder een toelichting op dit bijzondere bloemstuk. 

Het raamwerk van het liturgisch bloemschikken van Pasen is hergebruikt tot een bloemengroet voor de nieuwe school in Wirdum.

Een voorkant van gekleurde zelfgemaakte bloemen. De andere kant is ingevuld met bloemetjes om te laten zien en beleven wat een kerkgebouw als inhoud kan uitstralen dus niet saai of kleurloos maar levendig met kleur en verbeelding in deze moeilijke tijd.

Het geheel is geïnspireerd door het zien van blije, vrolijke en kleurrijke kinderen die later tekeningen kunnen maken met de potloden die gebruikt zijn voor ondersteuning van de bloemen. Met liefde gemaakt voor onze naaste opdat zij ook beleven wat ons word gegeven op deze aarde.

Het begin: het raamwerk van het liturgisch bloemschikken met Pasen hergebruikt:

Er zijn totaal 90 kleurpotloden verwerkt in de bloemen!

Ontwerp en uitvoering: Klaaske de Boer.