Graag nodigen wij jou uit voor een avond waarin we samen 2 bijbelverhalen gaan beluisteren, lezen en beleven. Centraal staat een bijbelverhaal en jouw beleving van dit verhaal, de beleving van anderen van dit verhaal, kortom verhalen boeien mensen en bijbelverhalen doen dat ook.  

Vaak kennen we bijbelverhalen uit onze jeugd, of via verhalen van ou-ders/grootouders of via de preek van de dominee. Hoe je een bijbelverhaal beleeft en een plaats geeft in jouw leven is heel speciaal en persoonlijk en toch willen we deze avond samen verhalen beleven en inpassen in de samenleving.

Verhalen van lang geleden die nog steeds actueel zijn, verhalen die passen in het huidige tijdsbeeld en verhalen die ons nog steeds beroeren.

Beelden en verhalen hangen samen, mooie platen uit de kinderbijbel, schilderijen over bijbelse verhalen, jouw beelden van een verhaal, we gaan hier graag met jou mee aan de slag.

Uiteraard zorgen we voor warmte, een kring, een warm drankje en goed gezelschap.

Ben je nieuwsgierig naar de verhalen…???
Kom dan op dinsdag 10 maart ’s avonds om 20.00 uur naar de Sint Martinuskerk.

Janny Veenstra
Geartsje van der Meer
ds. Wiebrig de Boer-Romkema